Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mirek Biłek Jarosław Mazur sławomir wąs Łuki Tuki Marta S Adam ES TRONDHEIM - POLSKA - TRONDHEIM TRANSPORT gosiaczek8411 jendze maciejpajaczkowski Wojciech Kędzierski Maja Zych Leszek Syrocki (4383 niezalogowanych)
13 Posty
Adam ES
(Adam1984)
Wiking
Mozna do tych urzedów pisac po angielsku czy trzeba po norwesku? W szwecji czesto mozna zalatwic rzeczy po angielsku ale czasami po szwedzku trzeba. Po angielsku plynnie pisze i mowie po szwedzku komunikatywnie ale po norwesku juz niebardzo. Chociaz szwedzki troche podobny do norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Prawdę mowiąc to w Norwegii nie korespondowałem osobiście z urzędami. A do urzędu w Danii nasmarowałem jak najbradziej po angielsku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Adam ES
(Adam1984)
Wiking
w2.brreg.no/enhet/sok/detalj.jsp;jsessio...3107?orgnr=989523929

czy ktos mi moze pomóc z tym ?? Znalazlem ta firme która szukalem ale nie wiem gdzie to sprawdzic czy zbankrutowala czy nie:/
Trzeba skopiowac caly link zeby zobaczyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
W Z
(wozarz)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Adam ES
(Adam1984)
Wiking
wiec to znaczy ze mozna sie starac o zwrot pieniedzy od NAV CZy trzeba czekac az całkiem upadnie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Lechoog)
Nowicjusz
Ta firma ma siedem oddziałów w różnych miastach, musisz dokładnie wiedzieć o który odział tobie chodzi.
Tu masz dokładne dane.
www.proff.no/bransjes%C3%B8k?q=935+174+627
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Adam ES
(Adam1984)
Wiking
To jest jakas inna firma niz ta ktora szukalem. KPMG czy jakos tak a ja szukalem netglass w tromsø.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Adam1984 napisał:
To jest jakas inna firma niz ta ktora szukalem. KPMG czy jakos tak a ja szukalem netglass w tromsø.

Upadlosc nettglass as zostala ogloszona 06.01.2014 twoj ojciec powinien jak najszybciej zglosic sie do adwokata, ktory sie ta upadloscia zajmuje (Adv. Peter Wright Postboks 1040 8622 MO I RANA). Kiedys byl termin do pol roku na zgloszenie roszczen, a teraz chyba 3 tygodnie od momentu ogloszenia upadlosci. Wstecz wynagrodzenie wyplacaja chyba do 3-ch miesiecy. Nie wiem na jakiej zasadzie twoj ojciec byl zatrudniony, bo jezeli jako niezalezny podwykonawca, to moze niedostac nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Adam ES
(Adam1984)
Wiking
tam chyba mialo być 2015 Bo on tam pracowal od stycznia do marca 2014 zatrudniony był w tej firmie na okres probny(najprawdopodobniej) lub na kontrakt do zakonczenia jednej budowy. Ale juz sie zaczeło pod koniec zle u nich dziac i wyslali go do domu. Teraz dostal wczoraj koperte z biura adwokata z papierami do wypelnienia na longaranti. Tylko ze ja nie mam pojecia jak to wypelnic.zgodnie z tymi papierami przysluguje mu jeden miesiac wypowiedzenia ale nie wiem czy to bedzie jeden miesiac wyplaty + wakacyjne i do tego te zalegle pieniadze za marzec. Czy tylko te wypowiedzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Adam ES
(Adam1984)
Wiking
wie ktos gdzie moge znalezc formularz o longaranti po angielsku?? bo jak tlumacze w google translate ten co mam to wychodza straszne rzeczy:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok